Jelenia Góra: Zamiana w kursowaniu autobusów od 23.03.2020

Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o w Jeleniej Górze uprzejmie informuje, że od 23 marca 2020 roku (poniedziałek) do odwołania w związku z obecną sytuacją dotyczącą zagrożenia koronawirusem, a co za tym idzie znacznie mniejszym zapotrzebowaniem na usługi przewozowe w dni robocze, autobusy będą kursowały według sobotniego rozkładu jazdy.

Rozkłady jazdy dostępne są na stronie internetowej Spółki pod adresem mzk.jgora.pl oraz w aplikacjach mobilnych. Rozkłady jazdy umieszczone na przystankach posiadają odpowiednie oznaczenie kursów wykonywanych w soboty. Spółka wraz z Miastem Jelenia Góra będzie na bieżąco monitorowała sytuacje związaną z kursowaniem od poniedziałku autobusów i dostosowywała rozkład jazdy do zgłaszanego zapotrzebowania.   

UWAGA !!!

W związku z czasowym zawieszeniem kursów prosimy o informację zwrotną od Państwa w przypadku braku możliwości dojazdu do pracy i innych miejsc. Będziemy starali się na bieżąco uruchamiać kursy, których zawieszenie spowoduje, że znaczna grupa osób pozostanie bez możliwości dojazdu.

KONTAKT:  rj@mzk.jgora.pl , nr tel. 75 76 48 736

Dołożymy wszelkich starań, aby potrzeby komunikacyjne mieszkańców Jeleniej Góry i sąsiadujących Gmin zostały w miarę możliwości zaspokojone.

źródło: mzk.jgora.pl

Get involved!

Comments

No comments yet