Forum Ekonomiczne z Krynicy przenosi się na Dolny Śląsk

Po blisko trzech dekadach międzynarodowe Forum Ekonomiczne – największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie przedstawicieli świata polityki i biznesu – przenosi się z Krynicy-Zdroju do Karpacza.

Oferta Dolnego Śląska okazała się najlepsza spośród przesłanych z Wielkopolski, Małopolski oraz województwa zachodniopomorskiego.

To ogromny sukces Dolnego Śląska. Dynamikę naszego rozwoju od lat podkreślają europejskie rankingi, a organizacja tego prestiżowego wydarzenia dodatkowo potwierdza naszą wysoką pozycję w Polsce i Europie. Oferta Dolnego Śląska okazała się najlepsza i chciałbym podziękować za pomoc w jej przygotowaniu prezydentowi Jackowi Sutrykowi i burmistrzowi Karpacza

– powiedział marszałek Cezary Przybylski.

Umowa na organizację Forum zostanie podpisana w styczniu przyszłego roku i ma obowiązywać przez osiem najbliższych lat.

Organizowane przez Instytut Studiów Wschodnich Forum Ekonomiczne jest wyjątkową platformą spotkań i dyskusji o współczesnych wyzwaniach, perspektywach rozwoju gospodarczego, bezpieczeństwie i przezwyciężaniu kryzysów.

Co więcej, dzięki wyjątkowym uczestnikom, każdorazowo udaje się tam wypracować konkretne rozwiązania i prezentować innowacyjne idee, które determinują działania i decyzje na kolejne lata.

Forum Ekonomiczne każdorazowo gości elitarne grono światowych przywódców, prezesów największych firm, ekspertów, przedstawicieli świata kultury, a także międzynarodowych mediów.

Oprac. Es.

  • Źródło i foto: UMWD

Get involved!

Comments

No comments yet