Fabryka Cukiernicza Kopernik przekazała 10 tys. pierników dla szpitali w Toruniu

10 tys. pierników od Fabryki Cukierniczej Kopernik, po raz kolejny, trafi do toruńskich szpitali, Stacji Ratownictwa Medycznego oraz Domu Pomocy Społecznej im. dr Leona Szumana.

Trwa kolejny tydzień walki z koronawirusem w naszym kraju. Chęci pomocy dla walczących ze skutkami epidemii lekarzy, pielęgniarek i pracowników służby zdrowia nie brakuje. Być może wspólnymi siłami jesteśmy w stanie wesprzeć ich w tym trudnym czasie. 

Kolejny raz w ramach akcji #wolnezasoby Fabryka Cukiernicza Kopernik przekazała swoje produkty dla zakładów opieki zdrowotnej w naszym mieście.

– W tym okresie wszyscy powinniśmy być razem i wspierać się wzajemnie 

podkreśla Przemysław Myśliwy, prezes zarządu Fabryki Cukierniczej Kopernik S.A.

W środę (8 kwietnia) 10 tys. pierników zostało rozdzielone między: Specjalistyczny Szpital Miejski w Toruniu, Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera, Stację Ratownictwa Medycznego w Toruniu oraz Dom Pomocy Społecznej im. dr Leona Szumana. Produkty trafią też do pacjentów i pensjonariuszy tych placówek.

– Tym drobnym gestem chcemy podziękować całemu personelowi medycznemu za nieoceniony wkład w walce z epidemią, a także zwrócić uwagę na pacjentów, którzy spędzą zbliżający się czas świąteczny z dala od swoich bliskich

– tłumaczy Przemysław Myśliwy. 

Jak możecie zobaczyć na zdjęciach umieszczonych w galerii pod tytułem newsa, produkty w ramach akcji #wolnezasoby przekazywane są przy współpracy z Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. 

Źródło: ototorun.pl

Get involved!

Comments

No comments yet