Etyczny biznes z gęsiego puchu

Gdyńska firma Cumulus produkuje najlżejszy śpiwór świata – biorąc pod uwagę stosunek masy wyrobu do zapewnianego przezeń ciepła – informuje portal trojmiasto.pl (https://biznes.trojmiasto.pl/Biznes-etyczny-i-zgodny-z-natura-Gdynski-Cumulus-od-lat-w-outdorowej-branzy-n140731.html).

To tylko jeden z przebojów firmy obecnej na rynku od 30 lat. Śpiwory i kurtki Cumulus są używane w najtrudniejszych warunkach na świecie, a wysoką jakość swojej produkcji zawdzięcza firma, między innymi, zatrudnianiem zaufanego zespołu stałych pracowników. Są oni bardzo dobrze wynagradzani i dzięki temu nie szukają pracy nigdzie indziej. Każdy śpiwór szyty jest pod indywidualne zamówienie klienta, który może w tym celu skorzystać ze specjalnego formularza internetowego. Wysokiej jakości puch I sam rodzinny zakład, prowadzony przez ojca i syna, Zdzisława i Jacka Wyleżków, i jego podwykonawcy są zlokalizowani w okolicach Gdyni, a wyróżnikiem ich działalności jest deklarowana przez właścicieli dbałość o etyczne zasady prowadzenia biznesu. Wyroby firmy Cumulus sprzedają się na całym świecie.

Obecnie firma zatrudnia ok. 40 osób i współpracuje z lokalnymi polskimi firmami. Częścią filozofii Cumulusa produkowanie wyłącznie w Polsce.

Obraz Birgit Röhrs z Pixabay

Dodaj komentarz