Elektryczne hulajnogi blinkee.city w Grudziądzu. Start już marcu

W Grudziądzu  na wiosnę pojawią się elektryczne hulajnogi marki blinkee.city. Ekologiczne i ponoć wygodne urządzenia będą od marca dostępne w centralnych punktach miasta.

Firma Green Electricity Sp. z o.o., właściciel marki blinkee.city należy do najbardziej innowacyjnych firm transportowych na świecie. Elektryczne hulajnogi w ostatnim czasie zdobyły popularność w wielu miastach w Polsce i za granicą. W Grudziądzu będą na początku marca.

Maksymalna prędkość hulajnóg została ograniczona do do 25 km/h. Pojazdy mają światła LED z przodu i z tyłu, a także dwa hamulce działające niezależnie od siebie – elektryczny oraz intuicyjny. Aby korzystać z usług wypożyczania pojazdów trzeba mieć ukończone 18 lat i posiadać kartę płatniczą. Warunkiem jest również posiadanie smartfona z aplikacją blinkee.city i zaakceptowanie regulaminu.

Koszt jazdy hulajnogą to opłata startowa 2,50 zł oraz opłata za minutę jazdy 0,49 zł, a za postój 0,09 zł. Szczegóły i zasady korzystania usług znajdują się na stronie www.blinkee.city.

Źródło: grudziadz365.pl

Dodaj komentarz