Czy powstanie internetowa baza dzierżoniowskich firm?

Internetowa baza firm – to pomysł Dzierżoniowskiej Rady Przedsiębiorców, który ma być zrealizowany na oficjalnej stronie miasta.

Trwa badanie, ilu z dzierżoniowskich właścicieli firm jest zainteresowanych realizacją tego pomysłu. Chętni mogą potwierdzić akces, wysyłając maila.

W wyniku współpracy władz Dzierżoniowa z tutejszą radą przedsiębiorców, powstał pomysł utworzenia internetowej bazy firm na oficjalnej stronie miasta www.dzierzoniow.pl

Lokalni biznesmeni podkreślali, że w Dzierżoniowie funkcjonuje wiele firm, reprezentujących różne branże, które często nie wiedzą o istnieniu innych podmiotów – ich potencjalnych dostawców produktów lub usług. Dzięki cyfrowej bazie firm z Dzierżoniowa, nawiązanie współpracy między nimi ma być proste.

Internetowa baza firm będzie miała na celu również promocję lokalnego biznesu, zacieśnienie współpracy pomiędzy firmami oraz zachęcanie mieszkańców do zakupów i korzystania z usług lokalnych przedsiębiorców.

Przed realizacją pomysłu miasto chciałoby wstępnie zbadać ilu przedsiębiorców wykaże zainteresowanie tą inicjatywą. Chętnych prosimy o wysłanie wiadomości zwrotnej na adres: mkurek@um.dzierzoniow.pl z informacją zawierającą:

  • chęć wzięcia udziału w internetowej bazie firm
  • nazwę firmy

Oprac. Es.

Dodaj komentarz