,,Chodzi o to, żeby w tym Covidowym szaleństwie nie zatracić granic rozsądku”


Jest nadzieja, że parlamentarzyści wreszcie nie tylko ocenią krytycznie nierozsądne decyzje rządu, który robi wszystko, żeby społeczeństwo bało się normalnych dotąd wirusów i ulegle wypełniało wszystkie nawet najbardziej absurdalne rozporządzenia, ale również zaczną im przeciwdziałać.           

Jak donosi portal gazetalubuska.pl przebudził się właśnie z covidowego porażenia lubuski senator niezależny Wadim Tyszkiewicz. Na swoim facebookowym profilu ogłosił, że wspólnie z łódzkim senatorem Krzysztofem Kwiatkowskim powalczą o branżę fitness:     


,,Ja ćwiczę i większe zagrożenie widzę w sklepie niż na siłowni”.           

,,Chodzi o to, żeby w tym Covidowym szaleństwie nie zatracić granic rozsądku”.            

Co zobaczył takiego, czego nie widzi resort zdrowia, premier Morawiecki i wszyscy razem wzięci ci pożal się Boże eksperci, senator z Nowej Soli? Ano rzecz oczywistą, że odcinanie obywateli od możliwości dbania o kondycję fizyczną, a tym samym budowania własnej odporności, jest tak samo rozsądne jak wiosenny absurdalny zakaz wstępu do lasów.           

W związku z tym, razem z też niezrzeszonym senatorem Kwiatkowskim przygotowują się do wystąpienia na najbliższym posiedzeniu senatu w sprawie przywrócenia działalności branży fitness. Oczywiście w ścisłym rygorze sanitarnym, ale zawsze to jakiś krok naprzód, ku normalności.            

Jak czytamy w portalu gazetalubuska.pl parlamentarzysta przeszedł już od słów do czynów i spotkał się w tej sprawie z prezesem stowarzyszenia zrzeszającego kluby branży fitness. Zapowiada również interwencję w sprawie innych zamrożonych branż. Na sercu leży mu szczególnie kontrowersyjne wsparcie rządu tylko tych firm, które posiadają we wpisie do działalności gospodarczej podane jako główne jedynie słuszne PKD.          

Cały post senatora Tyszkiewicza ,,Sport to zdrowie” na stronie:    
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3120425494843223&id=1451037161782073&__tn__=%2As%2As-R

Opracowanie BC 
Źródło:      

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz