WITOLD GADOWSKI W ANGLII – 8-11/4/2016 – INSHA ALLAH KR

Redaktor Witold Gadowski, znany dziennikarz śledczy i poeta, odwiedził Anglię 8-11 kwietnia na zaproszenie organizacji Polska Niepodległa. Spotkania autorskie i wyświetlanie prapremiery filmu „Insha Allah Krew Męczenników”, miały miejsce w Bristol, Cambridge i, razem z Great Poland, w Londynie w sali Windsor Hall, także biorąc udział w obchodach Smoleńska i Katynia 10-4-2016.

Witold Gadowski, Maciej Gabrysa i Michal Król spędzili dużo czasu na Bliskim Wschodzie, nakręcając fotoreportaże. Rezultatem tego jest niesamowity film „Insha Allah Krew Męczenników”, który przez odważne i wstrząsające sceny przybliża nam cały ten krwawy konflikt w Syrii, przedstawiając świadectwo o prześladowanych i mordowanych chrześcijanach, o „brankach”, czyli kobietach używanych przez islamistów i co najważniejsze, istotę islamizmu w słowach i czynach wyznawców tej ideologii.

Religia muzułmańska staje się tylko pretekstem dla islamistów, których istotą jest polityczna ideologia. Redaktor Witold Gadowski w dyskusjach mówi nam że nie musimy się obawiać muzułmanów, ale islamiści to wcielenie Szatana, bo wypowiedzieli wojnę wszystkim „niewiernym” uważając ich za wrogów i konsekwentnie ją rozpowszechniają gdzie się da. W tej ideologii wszystko wolno wojownikom, których bestialstwo prześciga najgorsze zbrodnie znane dotąd; moralność nie obowiązuje, liczą się tylko rezultaty. Państwo Islamskie zmieniło Islam na ideologię przez określenie wroga.

W swoich spotkaniach Witold Gadowski przemawia krótko i dosadnie, woląc dyskusję od prelekcji. Przez pytania i odpowiedzi zapoznajemy się z jego poglądami, często kontrowersyjnymi, jak np. o Stanach Zjednoczonych, jako sprawcach konfliktu na Bliskim Wschodzie.  W Europie istnieje próba stworzenia człowieka europejskiego, tak jak kiedyś próbowano stworzyć człowieka sowieckiego. Człowiek europejski to człowiek bez korzeni i bez tożsamości – dlatego zwalczają patriotyzm i suwerenność w imieniu multikulti. Redaktor Gadowski sugeruje że drzwi do Europy były otworzone naumyślnie – jako groteskowy eksperyment socjalny gdzie napływający islamiści mieli wymieszać kulturowość by rozwodnić swoją i innych – eksperyment, który się zupełnie nie udał bo nie został zaakceptowany ani przez tubylców ani przez przybyłych. Rezultat jest taki że silny Islam wypełnia pustkę ideową krajów Europy zachodniej. Tu Polska się nareszcie przeciwstawia, Jej bieda jest atutem, bo tzw. „uchodźcy” się nie kwapią z powodu niskiej stopy życiowej.

 Witold Gadowski notuje że ostatnio wojna z polskością ustała na terenie kraju, że Niezłomni wracają na swoje historyczne miejsce i że jest zmiana nastroju, nazywa siebie i nas zakładnikami PiSu, twierdząc że musimy wywierać presję by dobre zmiany toczyły się dalej w dobrym kierunku i nie dopuścić do nepotyzmu, jaki miał miejsce podczas PO-PSL, które uprawiało proces wyludniania Polski i mordowania gospodarki, gdzie nawet posady sprzątaczek były załatwianie przez stosunki partyjne. Redaktor podkreśla że przed wyborami, w Sejmie były stronnictwa partii niemieckich, rosyjskich i nawet amerykańskich – tylko że polskich nie było, i że ci odstawieni od władzy wierzgają, ale że same wierzganie nie pomaga, wiec udają się za granicę o poparcie i szczują na Polskę z zewnątrz. Mają duże poparcie od Niemiec, bo Niemcy mają olbrzymie interesy w Polsce, np. prawie 100% mediów regionalnych jest w ich rękach ( które dalej atakują Rząd), także większość handlu – co jest nielegalne w Niemczech gdzie jest określony sufit interesów, (ale w Polsce można).

Więc dlatego hodowano Nowoczesną (dla elit) i Stonogę (dla proletariatu), dlatego na czele TK stoi Rzepliński, dawniej z PZPR, tyle że z Petru cos nie wyszło, bo się okazuje nie był dostatecznie wyszkolony na stanowisko nowego Komorowskiego, dlatego też istnieje KOD (tylko nie wiadomo skąd ma ponad milion złotych poparcia – zadanie do rozwiązania).

Dużo się mówi i pisze o ISIS i Syrii, nie znając tematu. Teraz jest tu szansa poznać prawdę z pierwszej ręki. Polecam niniejszy film – dla dorosłych o silnych nerwach:

Krzysztof Jastrzembski, Londyn

Insha Allah Krew Męczenników

Części po angielsku „Blood of the Martyrs”