Wałbrzych – Stowarzyszenie RKW zaprasza na Mszę Świętą

(adres do korespondencji)
e-mail: ruch.kontroli.wladzy.walb@gmail.com

ZAPROSZENIE

STOWARZYSZENIE RUCH KONTROLI WYBORÓW – RUCH KONTROLI WŁADZY zaprasza na MSZĘ ŚWIĘTĄ i modlitwę w intencji mieszkańców Wałbrzycha prosząc dla nich o nawrócenie, przebaczenie, pojednanie, uwolnienie, uzdrowienie i codzienne dobre wybory.
MSZA ŚW. ODBĘDZIE SIĘ 22 września 2017 roku o godz. 18 (piątek) w kaplicy parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej przy ulicy Baczyńskiego 28 w Wałbrzychu (KONRADÓW).

STOWARZYSZENIE RKW OD MIESIĄCA WRZEŚNIA ROZPOCZYNA TĄ MSZĄ ŚWIĘTĄ CYKL COMIESIĘCZNYCH MSZY ŚWIĘTYCH W INTENCJI MIASTA WAŁBRZYCHA I JEGO MIESZKAŃCÓW.

NASTĘPNA MSZA ŚWIĘTA w tej samej intencji oraz szybkiego wybudowania kościoła p. w. Matki Bożej Częstochowskiej przy ulicy Księdza Jerzego Popiełuszki w Szczawnie Zdroju, będzie odprawiona 20 października 2017 roku o godz. 18 (piątek).

STOWARZYSZENIE RKW WAŁBRZYCH

Dojazd do kaplicy autobusem nr 10 do pętli