ODWAGI POLSKO – w Londynie

Komitet Obrony Polski w Londynie serdecznie zaprasza wszystkich na demonstrację „Odwagi Polsko” pod Ambasadą RP. Stańmy razem z opieką Bożą w obronie Ojczyzny przed zdrajcami narodu, tymi nowoczesnymi targowiczanami! Precz z KODem, który knuje nowy Majdan w Polsce, który znieważa Polskę za granicą i działa w interesie Niemiec!

Organizatorzy londyńskiego „Odwagi Polsko” proszą o punktualne przybycie o 13: 00 na 47 Portland Place, Marylebone, London W1B 1JH (stacja Oxford Circus albo Regents Park).

W dzień 7 maja w Warszawie odbędzie się wielki marsz „Odwagi Polsko” organizowany przez Krucjatę Różańcowa za Ojczyznę, i RKW. Tego samego dnia KOD zwołał akcje w miastach w Polsce i za granica, tez i w Londynie! Organizatorzy Warszawskiego Marszu ogłosili: „Wobec jawnych ataków na naszą Ojczyznę, przyzywanie na wzór Targowicy obcej przemocy, obcych rządów i instytucji zagranicznych, musimy odważnie dać świadectwo przywiązania do naszego patriotycznego Dziedzictwa Narodowego.” Pokażmy, że w Londynie są patrioci!

NASTĘPNY WEEKEND

Po czterech latach walki z cenzurą platformy Historia Roja ukazała się nareszcie w marcu 2016, bez żadnego wsparcia państwowego, finansowana oddolnie. Ten film Jerzego Zalewskiego opowiada historię Mieczysława Dziemieszkiewicza, ps. „Rój”, żołnierza Narodowych Sił Zbrojnych. Losy Roja i jego żołnierzy zostały w okresie PRL całkowicie zafałszowane i do dziś pozostają praktycznie nieznane. Jest to historia sześciu lat walki i wielu spektakularnych akcji zbrojnych, historia egzekwowania prawa tam, gdzie zapanowało komunistyczne bezprawie, ale także opowieść o miłości, szczęściu, buncie i zdradzie, którego doświadczali młodzi partyzanci w najintensywniejszym okresie swojego życia. Premiera w Londynie jest organizowana przez Polska Niepodległa i 17 Województwo.

40 000 MOTOCYKLISTÓW NA JASNEJ GÓRZE

Niedawno odbył się największy zlot motocyklistów na świecie, czyli XIII Motocyklowy Zlot Gwiaździsty im. ks. Ułana Zdzisława Peszkowskiego, organizowany przez Stowarzyszenie „Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński”, wspaniała patriotyczna impreza:

http://m.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,25812,40-tysiecy-motocykli-na-jasnej-gorze.html 

https://www.facebook.com/agnieszka.piwar/videos/1318879401462148/ 

BITWA O ANGLIĘ

Wszyscy wiedzą o decydującej roli Polaków w Bitwie o Anglię. Mniej znane są szczegóły ile to kosztowało. W niniejszym zestawieniu podane to jest na ponad sto milionów – na lata czterdzieste to astronomiczna suma:

 http://wgospodarce.pl/informacje/20592-bitwa-o-anglie-polacy-obronili-brytyjczykow-ci-kazali-im-za-to-zaplacic-zobacz-kwoty 

INNE SPRAWY

Dużo się mówi o zmianie konstytucji i kontrowersji o Trybunale Konstytucyjnym (TK). Jednak z punktu widzenia tzw. londyńskiego legalizmu sprawy wyglądają inaczej niż są przedstawiane. Podczas początku PRL, w Londynie był prawomocny Rząd Polski, Dowództwo Sil zbrojnych i żołnierze, i co ważniejsze w Polsce toczyła się walka zbrojna z komunistami prowadzona przez Wojsko Polskie. To historia nazywa ich teraz „Wykleci”. Wiec nie można zaprzeczyć że PRL był nielegalny, bo podpisy Roosevelta i Churchilla na zdradzieckim układzie ze Stalinem w Jałcie nie były prawomocne- nie był to ich kraj! Do władzy w Polsce doszła zgraja bandytów, która ciemiężyła naród przez ponad poł wieku i których potomkowie dalej domagają się władzy.

Jeśli przyjmiemy nielegalność PRLu to konsekwencje są poważne: TK, zwołany przez Jaruzelskiego jest nielegalną instytucją, okrągły stol był też nielegalny – na podstawie zero negocjacji z terrorystami i bandytami – a jeśli chodzi o ustawy to obowiązują tylko te stworzone przez demokratycznie wybrane rządy w uczciwych wyborach. Jest duży znak zapytania czy obecna konstytucja jest legalna, bo opiera się na konstytucji PRL-u. Prawdopodobnie tylko dodatki ustanowione prawomocnie są legalne a reszta nie. Jest nawet punkt widzenia że obowiązuje Konstytucja II RP, bo legalnie nigdy nie została zmieniona.

Soundtrack z filmu „Mgła”- „Święty Boże”:

https://youtu.be/UaCXHxeHWVw

Pozdrawiam

Krzysztof Jastrzembski, Londyn