OBCHODY SMOLENSKIE I KATYNSKIE W LONDYNIE 10/4/2016

Komitet Obrony Polski w Londynie serdecznie zaprasza wszystkich na Upamiętnienie Poległych sześć lat temu w Smoleńsku – Prezydenta RP, Rząd i Dowództwo Sił Zbrojnych, i poległych Oficerów Wojska Polskiego, zamordowanych w Katyniu przez NKWD w 1940 roku. Cześć i Chwała Ich Pamięci!

Uczestnicy są proszeni przynieść biało-czerwone flagi.

Dokładnie 76 lat temu NKWD rozpoczęło likwidację obozów dla polskich oficerów w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie. 3 kwietnia 1940 ruszyły pierwsze transporty śmierci z jeńcami z Kozielska do Katynia, w ten sposób rozpoczęła się zbrodnia katyńska. W ciągu sześciu tygodni rozstrzelano 14 587 polskich jeńców. Zamordowano również ok. 7 300 Polaków przetrzymywanych w więzieniach na obszarze Kresów Wschodnich. Zdecydowaną większość zabijano strzałem w tył głowy.
CZEŚĆ BOHATEROM, HAŃBA ICH MORDERCOM!

Witam!

Prośba do wszystkich o branie udziału w obchodach Smoleńskich i Katyńskich w tą niedzielę i o rozpowszechnianie powyższego zaproszenia, po koniecznej zmianie poprzedniego harmonogramu Upamiętnienia.

 Ciekawe ile czasu jeszcze zabierze dotarcie do prawdy o Smoleńsku, bo propagandę o „pijanym generale i winie pilota” jeszcze raz wyjęto z szafy zaraz przed wyborami 2015, ale jakoś w to nikt nie wierzy. Natomiast oryginalne wideo z lasu Smoleńskiego było analizowane wiele razy. Poniższe wideo nawiązuje do niego:

Takich materiałów jest bardzo dużo. Jurgen Roth w swojej książce „Tajne Akta S” mówi prosto ze był to zamach. Na Smoleńskim wiecu w Londynie w 2011 było powiedziane że miało miejsce morderstwo i że Smoleńsk to Katyń 2.

INNE SPRAWY

Właśnie wyszedł mój artykuł o sprawach polonijnych i konieczności Wielkiej Miotły w ambasadach i konsulatach w UK:

http://stowarzyszenierkw.org/2904-precz-z-komuna-w-ambasadzie 

 

Pozdrawiam

Krzysztof Jastrzembski