Nagminne odwoływanie „niepokornych” Przewodniczących i Wiceprzewodniczących OKW

[poniżej jedna z takich informacji, jak się przed tymi bezprawnymi działaniami bronić informowałem na ostatnim szkoleniu w Częstochowie w  dniu 17.05 – nagrania na youtube w naszym kanale filomym – Marcin Dybowski Koordynator Krajowy sieci RKW]

Szanowni Państwo,

Zwracam uwagę na niepokojące zjawisko jakie ma miejsce w Województwie Śląskim: odwoływanie członków, zastępców przewodniczących i przewodniczących zbytnio dociekliwych ze składów OKW. W tej chwili są już 4 takie zdarzenia.

Jerzy Fila z Sosnowca

Bożena Waleczek z Katowic OKW nr 50

Jan Zaręba z Knurowa OKW nr 13

Halina Michalczuk z Rudy Śląskiej OKW nr 54

ale zjawisko prawdopodobnie ma szerszy zasięg. Dane spływają sukcesywnie.

Proszę aby na wszystkich naszych stronach dać adnotację o tym, że takie rzeczy się dzieją – i aby ludzie natychmiast zgłaszali takie przypadki do RKW.

Maciej Odorkiewicz
Solidarni 2010
Koordynator RKW Województwa Śląskiego
Koordynator RKW Okręg 39 ( mw d.woj.katowickie)
maciej.odorkiewicz@solidarni2010.pl
tel:517-461-424

Jak skutecznie przeciwstawić się fałszerstwom w II TURZE – taktyka i strategia postępowania wobec wytycznych Państwowej Komisji Wyborczej umożliwiających fałszowanie wyborów (na podstawie najnowszych danych).

Część 1, 2, 3 oraz wystąpienie Pana dr Jerzego Targalskiego. Niestety nie dysponujemy obecnie lepszym nagraniem, trwa odzyskiwanie danych z profesjonalnej kamery (aby zobaczyć dalsze filmiki należy przewinąć materiał dalej – klikając „czytaj więcej”).

Państwowa Komisja Wyborcza wzywa do łamania prawa!!! Zatem my ODMAWIAMY tworzenia protokołów elektronicznych!

Chodzi o bardzo niebezpieczną sytuację! Wszystkie komputery działające w ramach sieci PKW, pracujące na ruskich serwerach, są tykającymi bombami zegarowymi zbliżającego się fałszerstwa wyborczego, wszystkie one zostały już „wyposażone” w loginy i hasła bezmyślnie udostępnione w dniu wyborów i pozostawione informatykom gminnym do ich wiadomości i wykorzystania!!!
Otóż w całym Kraju – pomimo wyraźnego (choć zupełnie kuriozalnego) nakazu ze strony PKW by po zaakceptowaniu przez Okręgowe Komisje Wyborcze protokołów Przewodniczący oraz ich zastępcy natychmiast zniszczyli loginy i hasła oraz certyfikaty, za pomocą których wprowadzili dane do elektronicznych protokołów – nagle Państwowa Komisja Wyborcza wzywa by te same loginy i hasła były wykorzystane w II. turze wyborów. Te same loginy i hasła! Te które już są odtajnione! Te które wyraźnie są i były nazywane „jednorazowymi”. To te same loginy i hasła, które przewodniczący i ich zastępcy zamiast zatrzymać przy sobie lub zniszczyć bezmyślnie lub pod przymusem, wzywani do tego przez PKW (patrz pismo) ZDEPONOWALI w urzędach gmin i miast! Nie są one niczym zabezpieczone, niczym zasłonięte, wystarczy je po prostu skserować by się później nimi w dowolny sposób dalej posługiwać!