02.05.15 III Konferencja POWSTAŃ POLSKO – Pola Elekcyjne na Woli

Szanowni Państwo

Jakże niedawno odbyła się I Konferencja POWSTAŃ POLSKO – jeszcze mamy w pamięci jej hasło: aby Polacy z troską i patriotyzmem, kierując się zasadami katolickiej nauki społecznej, wzięli odpowiedzialność za prawidłowy przebieg wyborów w 2015 roku!
( http://www.stopfalszowaniuwyborow.pl/2015/01/2102-czestochowa-msza-swieta-i-rozaniec.html )

A już za dwa tygodnie odbędą się wybory!

Bardzo ważne jest aby nie tylko wybory zostały przez nas przypilnowane, by podliczyć głosy lecz aby umieć stanąć w obronie tej ciężkiej pracy tylu tysięcy Polaków, gdy będzie próba narzucenia nam jakichś fałszywych wyników.
Wielu z Państwa podczas licznych szkoleń wyrażało takie zdanie, że nie po to tyle luk w prawie wyborczym zostało utworzonych by ktoś z tego nie zechciał w sposób zorganizowany skorzystać.
Musimy zatem fałszerzom pokazać, że jesteśmy razem i że nie pozwolimy na takie bezkarne działanie.

Jest taki dzień, w którym możemy się wspólnie spotkać i możemy zademonstrować nasza determinację, możemy się policzyć – jak podpowiadała to ś. p. Anna Walentynowicz.
To spotkanie może skutecznie zachwiać u fałszerzy wiarę w skuteczność ich działań a nas może umocnić w postanowieniu obrony naszych praw i odzyskania Polski dla nas, naszych dzieci i wnuków!

Spotkajmy się w Warszawie przed wyborami, czyli przed 10 maja!
Takim dniem mogłaby być sobota, podobnie jak na Jasnej Górze (21.02 http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=2723 )  i w Niepokalanowie (14.03 http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=2918 ) – sobota daje nam więcej czasu na działanie dla Ojczyzny, niedzielę możemy spędzić z rodziną.

Tą sobotą przed wyborami – doskonale nadającą się na III Konferencję POWSTAŃ POLSKO – jest dzień 2 Maja. (Tak się złożyło, iż w tym roku ze względu na charakter niedzieli po Wielkanocy, decyzją Episkopatu święto Królowej Polski będziemy obchodzić właśnie 2 maja).

Tego też dnia Krucjata Różańcowa za Ojczyznę, główny organizator poprzednich Konferencji POWSTAŃ POLSKO i inicjator ogólnopolskiego sprzeciwu wobec fałszowania wyborów – z powodu swojej corocznej Pielgrzymki Patriotów ( http://wp.me/p3vwgV-Ma ) będzie w swej masie na Polach Elekcyjnych na Woli. Jest to jedyny taki moment, kiedy możemy się wspólnie spotkać i miejsce, i czas na III Konferencję POWSTAŃ POLSKO.

Tego więc dnia, po Koronce do Miłosierdzia Bożego przy figurze Jezusa Miłosiernego róg ul. Deotymy i Górczewskiej, po Mszy Świętej za Ojczyznę w pobliskim Kościele św. Józefa na ul. Deotymy, rozpocznie się na Polach Elekcyjnych na Woli III Konferencja POWSTAŃ POLSKO.

Obchodzone w tym roku specjalne uroczystości Pielgrzymki Patriotów organizowane przez Krucjatę Różańcową za Ojczyznę specjalnie ze względu na III Konferencję POWSTAŃ POLSKO zostaną  zmodyfikowane – coroczny Koncert Patriotów zostanie przesunięty na porę wieczorową aby dać nam wszystkim od godziny 17.00 możliwość zademonstrowania naszej troski o los Ojczyzny!
O tych uroczystościach byli Państwo informowani podczas każdej z Konferencji były też rozprowadzane na ten temat materiały – nie są one żadną nowością i Krucjata Różańcowa za Ojczyznę liczy w tym względzie na Państwa zrozumienie.

Prosimy zatem o przybywanie do Warszawy, prosimy wzajemną pomoc i współpracę z koordynatorami powiatowymi i okręgowymi w organizowaniu autokarów.
Informacje na ten temat będziemy publikować na stronie stopfalszowaniuwyborow.pl – są już tu pierwsze zgłoszenia autokarów http://www.stopfalszowaniuwyborow.pl/2015/04/autobusy-organizowane-na-02-maja-do.html

Poniższe linki skierują Państwa do plakatu, który możemy rozsyłać w wersji internetowej i w wersji do druku. Można je pobrać z dysku google:

https://drive.google.com/file/d/0B7i15HJp0hgRaHhvQ0hPSWNCWVU/view?usp=sharing 
miniaturka https://drive.google.com/file/d/0B7i15HJp0hgRN0U4YVRkMnMwRUE/view?usp=sharing

Do zobaczenia na Polach Elekcyjnych na Woli 2 Maja 2015 roku!

Pozdrawiam
Marcin Dybowski
502 225 232
Krajowy Koordynator sieci RKW