Ruszyliśmy z KLUBEM PATRIOTYCZNYM w Koszalinie!

19 marca br w nowo oddanej siedzibie Stowarzyszenia Civitas Christiana przy ulicy ks. Biskupa Czesława Domina 12 (miejsce po dawnym sklepie „Veritas”) odbyło się inauguracyjne spotkanie Klubu Patriotycznego. Spotkanie poprowadził dr Jerzy Targalski – specjalista od problematyki wschodniej, orientalista, doradca MON, komentator wydarzeń międzynarodowych i współautor m.in. przełomowej serii książek „Resortowe dzieci”.

Z swym założeniu Klub Patriotyczny ma być nieformalnym miejscem spotkania i dyskusji różnych środowisk patriotycznych z naszego miasta i najbliższej okolicy. Spotkanie odbyło się przy znacznej frekwencji. Obecni byli m.in. przedstawiciele lokalnych środowisk politycznych i mediów. Najbardziej jednak cieszy liczny udział mieszkańców naszego miasta. Spotkanie dotyczyło geopolitycznego kontekstu koncepcji Międzymorza.

Ciąg dalszy nastąpi i to wkrótce!

Filmową relację ze spotkania można obejrzeć tutaj, można też kliknąć poniższą grafikę.

Kategorie Bez kategorii