„Uszko Mai” – aukcja charytatywna w noc sylwestrową

W noc sylwestrową w szczecińskiej Starej Rzeźni zorganizowano licytację charytatywną na rzecz Mai Tucholskiej, dziewczynki, która zmaga się z ciężkim zespołem wad wrodzonych. To na jej rzecz w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia zorganizowano charytatywną „Gwiazdkę nad Łasztownią”.

Wśród licytowanych przedmiotów znalazły się m.in. koszulka z autografami piłkarzy szczecińskiej Pogoni, koszulka piłkarza polskiej reprezentacji Piotra Zielińskiego, pięknie wydane mapy czy maskotka własnoręcznie wykonana przez babcię Mai.

Licytacja zorganizowana została przez szczecińskie Stowarzyszenie Progressum przy wsparciu fundacji West&Art oraz aktorów z zespołu „Impro z Krypty” , którzy przed licytacją zabawiali gości interesującą formułą teatru improwizowanego, inspirowanego przez widzów.

Fot. NPO