Powstała Straż Narodowa – podajemy dane kontaktowe

kontakt@straznarodowa.org

Szanowni Państwo – zapraszamy do organizowania się przeciwko profanacjom i atakom na nasze świątynie – przy okazji częściej zaczniemy chodzić do kościoła, bo z tego co widzieliśmy lewactwo atakuje jedynie tam, gdzie modlą się tylko stare babcie i to w małej ilości.

Wszędzie gdzie byli mężczyźni i młodzież lewackie bojówki były bezradne. Pomijam tutaj przypadek z Katowic, gdzie policja kazała przestać się modlić, „bo to prowokuje manifestujących”, a proboszcz kazał odstąpić od obrony kościoła Młodzieży Wszechpolskiej, „żeby nie eskalować konfliktu”.

Pamiętać jednak powinniśmy, że kościoły należą do Kościoła, czyli ogółu wiernych, a proboszczowie przychodzą i odchodzą. Brońmy naszych świątyń dla siebie i dla naszych dzieci.

Szczególnie potrzebna jest mobilizacja w dużych i średnich miastach, gdyż z pewnych przyczyn tam jest najwięcej dziczy, choć i tak jest to grupa raczej hałaśliwa, niż liczna, ponieważ atakują zazwyczaj tylko jeden kościół, a probostw jest kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt – wniosek stąd jest taki, że nie powinniśmy przesadzać z tą ich wyimaginowaną potęgą liczebną. Inną sprawą jest, że bardzo dobrze propagują swoje akcje w mediach społecznościowych potęgując w ten sposób efekt swoich działań. W miejscowościach małych oraz na wioskach jest raczej spokojnie – tam demoralizacja jest dużo mniejsza.

Robert Bąkiewicz:

Oni mówią: „To jest wojna”, więc my zamierzamy się bronić. Po to powstaje Straż Narodowa. Obywatelska samoobrona chrześcijan. Nie interesuje nas ten czy inny szyld partyjny. Cel jest jeden: obrona wartości cywilizacji łacińskiej.

Dołącz -> Napisz na adres kontakt@straznarodowa.org

Jacek Biel