Zatrzymajmy szantaż lewackich eurokratów – petycja

Autor petycji: Arkadiusz Stelmach

Podpisz i wyślij petycję przeciw
antyrodzinnej polityce Komisji Europejskiej

Szanowni Państwo!

Podczas lektury mediów internetowych przeczytałem skandaliczną wypowiedź wiceprzewodniczącej Komisji Europejskiej, Very Jourovej, która uznała, że polskie województwa, które przyjęły Samorządową Kartę Praw Rodzin, nie powinny otrzymać unijnych dotacji, gdyż… tworzą one „strefy wolne od LGBT”.

Swą „wiedzę” oparła ona na wierze w fake newsy, jakimi były happeningi lewicowego aktywisty Barta Staszewskiego, którzy przykręcił tablice z napisem „strefy wolne od LGBT” do znaków z nazwami polskich miejscowości…

To niebywały skandal i musimy – Pan i ja – się temu stanowczo sprzeciwić!

Samorządowa Karta Praw Rodziny w swoich zapisach stwierdza konieczność powołania Rzecznika Praw Rodziny, stworzenia samorządowego systemu zgłaszania naruszeń praw rodziny czy wykluczenie prawnej dyskryminacji małżeństw i wychowywanych przez nie dzieci w polityce społecznej samorządu.

Każdy rozsądny i potrafiący myśleć obywatel, który zapozna się z zapisami tej Karty wie, że jest ona zbudowana na fundamencie konstytucyjnego twierdzenia, że Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej (art. 18).

Jednak komisarz Jourova woli wierzyć fake newsom, jakim był happening lewicowego aktywisty Barta Staszewskiego, którzy przykręcił tablice z napisami „strefy wolne od LGBT” do znaków z nazwami polskich miejscowości…

Zgodzicie się Państwo, że niekompetencja tej urzędniczki jest przerażająca!

Po raz kolejny lewaccy eurokraci próbują wtrącać się w wewnętrzne sprawy Polski, tym razem posuwają się jeszcze dalej i używają do tego szantażu, bazującego co gorsza na ideologicznym kłamstwie pojedynczego aktywisty…

Czy można coś z tym zrobić?

Tak! Chcę powstrzymać dyskryminację polskich samorządów!

Wystarczy, że klikniecie Państwo w podany link i podpiszecie petycję „Nie dla antyrodzinnej presji eurokratów na polskie samorządy!”, w której apelujemy o zaprzestanie szantażu na polskich samorządowcach.

Być może pamiętacie Państwo, gdy zachodnioeuropejscy politycy kusząc Polaków wejściem do Unii Europejskiej, obiecywali, że Polska zachowa swą tożsamość kulturową…

A tymczasem środki unijne są narzędziem wymuszania ideologicznych zmian antyrodzinnych na państwach członkowskich!

Nigdy nie będzie na to naszej zgody! Dlatego jeszcze raz zachęcam do wysłania tego niezwykle pilnego protestu, który znajduje się pod tym adresem.

Z pozdrowieniami

Arkadiusz Stelmach
Wiceprezes Stowarzyszenia
Ks. Piotra Skargi

PS. Musimy interweniować! Lewicowa komisarz żąda od polskich samorządów wycofania się z poparcia Samorządowej Karty Praw Rodziny, szantażując odebraniem środków unijnych. Nie ma na to naszej zgody! Bardzo proszę o podpisanie petycji, która znajduje się pod tym linkiem.

Chcemy zebrać 100 000 podpisów i przebić się z naszym sprzeciwem do opinii publicznej, co zmusi Verę Jurową do wycofania się ze swoich skandalicznych słów! Powiedzmy to razem: Nie dla antyrodzinnej presji eurokratów na polskie samorządy!

Dodaj komentarz