Stanisław Michalkiewicz w Koszalinie w najbliższą sobotę 26 sierpnia 2017.

W najbliższą sobotę 26 sierpnia 2017 o godz. 17.00 w ramach koszalińskiego Klubu Patriotycznego gościć będziemy Stanisława Michalkiewicza. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy z tej okazji na wykład n/t „Zmagania o Trójmorze”. Wykład odbędzie się w siedzibie koszalińskiego oddziału stowarzyszenia „Civitas Christiana” przy ul. Ks. Bp. Domina 12 (miejsce po dawnym sklepie „Veritas”).

Stanisław Andrzej Michalkiewicz jest prawnikiem, nauczycielem akademickim, eseistą, publicystą, politykiem i autorem książek o tematyce społeczno-politycznej. Działacz opozycji w PRL. Współzałożyciel Unii Polityki Realnej. Popularność zdobył m.in. dzięki błyskotliwym analizom bieżących wydarzeń politycznych.

Po wykładzie zapraszamy do dyskusji przy kawie.

Wstęp wolny. Serdeczni zapraszamy!

Kategorie Bez kategorii