20.06 Częstochowa – Ogólnopolskie spotkanie koordynatorów Ruchu Kontroli Wyborów

Kolejne spotkanie Okręgowych i Powiatowych Koordynatorów Ruchu Kontroli Wyborów – po konsultacji dotyczącej terminu i miejsca – odbędzie się 20.06.2015, tradycyjnie miejscem będzie Częstochowa.

11.00
Msza Święta w Kaplicy Jasnogórskiej (Najświętszą Ofiarę złoży i kazanie wygłosi JE Ks. Abp Wacław Depo Metropolita Częstochowski)

12.30
Obrady w auli konferencyjnej Akademii Polonijnej, Częstochowa, ul. Pułaskiego 4-6

1. Wprowadzenie – Marcin Dybowski (Krajowy Koordynator sieci RKW).
2. Wystąpienia Kandydatów na urząd Prezydenta RP i przedstawicieli Komitetów Wyborczych Kandydatów na urząd Prezydenta RP, którzy w minionych wyborach okazywali poparcie dla RKW. (Zaproszeni zostali wszyscy wspierający RKW Kandydaci i ich komitety)
3. Zebrane opinie i propozycje na temat przyszłości Ruchu Kontroli Wyborów i zadań jakie stoją przed RKW –  dr Jerzy Targalski.

Około godz. 15.00 – 15.40 przerwa obiadowa

4. 16.00 Dyskusja na temat przyszłości i zadań RKW – wypowiedzi koordynatorów okręgowych i powiatowych.
5. 19.00 Posumowanie.

W przypadku pytań uprzejmie proszę o kontakt i serdecznie zapraszam
Krajowy Koordynator sieci RKW 502 225 232 biuro@ruchkontroliwyborow.com