Zbrodnie dokonane na kapłanach – chcemy pokazać prawdę

Szanowni Państwo,

chciałbym Państwu zakomunikować bardzo ważną informację. Jesteśmy w tej chwili zaangażowani w realizację filmu pt. Jasna Strona Nieba – księża, którzy wygrali z SB. Dlatego też pragnę zachęcić Państwa do wsparcia tej inicjatywy, którą realizujemy wspólnie z redaktorem Piotrem Szlachtowiczem. Projekt ten ma pokazywać prawdę o męczeństwie kapłanów i być antytezą do filmów realizowanych przez braci Sekielskich. Uważam, że jako katolicy powinniśmy jasno pokazać brak dysproporcji relacji medialnych na temat upadłych księży w stosunku do tych, którzy poświęcają dla nas swoje życie. Ktoś kiedyś powiedział, że z upadającymi księżmi jest jak z katastrofami lotniczymi – wszyscy mówią o jednym samolocie, który runął na ziemię. Zapominają jednak, że w tym samym czasie setki tysięcy samolotów wciąż lata. Film będzie pokazywał bohaterską postawę kapłanów, którzy nie dali się przekupić komunistycznej bezpiece i zostali wierni Bogu i Ojczyźnie. Za swoją decyzję zapłacili cenę życia. W imieniu naszego stowarzyszenia i redaktora Piotra Szlachtowicza bardzo proszę o wsparcie finansowe dla tego projektu – w ten sposób pokażemy wszystkim prawdę.

Jeżeli Państwa nie przekonałem, do tego projektu, to proszę poświęcić czas i posłuchać wywiadu z reżyserem powstającego filmu.

Zobacz wywiad z redaktorem Piotrem Szlachtowiczem o motywacjach, dla których zdecydował się zrealizować film Jasna Strona Nieba – księża, którzy wygrali z SB:

Jeszcze raz proszę o wsparcie na realizację filmu – Jasna Strona Nieba – księża, którzy wygrali z SB.

WSPIERAJ NASZE DZIAŁANIA!

Szanowni Państwo,

pragnę również przypomnieć, że dzięki Państwa wsparciu powstał cykl programów dr Anny Mandreli o nazwie “Czerwony Terror”, w którym poruszyliśmy także sprawę stalinowskiego barbarzyństwa względem Kościoła Katolickiego.

Obrona naszej wiary, Ojczyzny, kultury i tradycji jest możliwa właśnie dzięki Państwa wsparciu i dlatego pragnę podziękować za dotychczasową pomoc. To dzięki Państwa zaufaniu jesteśmy w stanie realizować dotychczasowe przedsięwzięcia.

Dziękuję w imieniu wszystkich działaczy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.
Z narodowym pozdrowieniem
ROBERT BĄKIEWICZ
PREZES ZARZĄDU

PS przypominam również o zbiórce podpisów, którą organizują Roty Marszu Niepodległości, a która już przyniosła połowiczny sukces. Prokurator Młynarczyk został odwołany od sprawy pana Antoniego oceleńca z Wołynia. Zachęcam do podpisywania. Nie może być tak, że za mówienie prawdy polska prokuratura będzie skazywać ludzi, którzy byli świadkami historii.