7 stycznia bracia Golec zagrają charytatywnie w białostockiej operze

Kto już był na bożonarodzeniowym koncercie zespołu Golec uOrkiestra ten doskonale wie, że jest to niesamowite przeżycie. Teraz mamy kolejną okazję, by poczuć te emocje jeszcze raz. A ci, którzy mają problem z oryginalnym, świątecznym prezentem dla najbliższych, z powodzeniem mogą podarować im bilet na styczniowy występ energetycznych górali.

To kolejne wydarzenie z cyklu dobroczynnych koncertów organizowanych przez Stowarzyszenie „Obok Nas”. Dochód ze sprzedaży biletów pomoże organizacji w rozpoczęciu budowy pierwszego w tej części Polski ośrodka opieki wytchnieniowej. Pomoc i wsparcie znajdą w nim rodziny i bliscy podopiecznych Stowarzyszenia – nieuleczalnie chorych dzieci oraz seniorów.

W całej północno – wschodniej Polsce nie ma podobnego miejsca, jak to, które chcemy stworzyć. Choć mamy świadomość, że to gigantyczne przedsięwzięcie, ale głęboko wierzymy, że dzięki wsparciu i hojności wielu ludzi o przepełnionych dobrocią sercach uda się nam osiągnąć ten śmiały cel – mówi Arnold Sobolewski, przedstawiciel Stowarzyszenia „Obok Nas”. – Każda złotówka jest ważna, a zaproponowany przez nas sposób na włączenie się w budowę tego dzieła – poprzez udział w wyjątkowych wydarzeniach artystycznych – to niewątpliwie przyjemna forma dla wszystkich uczestników, którzy niejako przy okazji stają się naszymi darczyńcami. Tak niewiele trzeba aby pomagać, wystarczy kupić bilety na koncert.

Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w wykonaniu zespołu Golec uOrkiestra zabrzmią już 7 stycznia w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Ten niecodzienny koncert rozpocznie się o godzinie 19.00. Bilety w cenie od 100 do 140 złotych można kupić w kasie OiFP, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–19:00, a także w sobotę i niedzielę w godzinach 11:30–19:00. Bilety dostępne są również na stronie internetowej www.bilety24.pl

Źródło: ddb24.pl