28.XI WARSZAWA – na Foksal spotkanie w rocznicę zajęcia PKW

Zapraszamy na spotkanie w pierwszą rocznicę zajęcia PKW. Będzie możliwość podsumowania jak i dyskusji z „bohaterami tamtych dni” na temat tego, na ile udało się wypełnić w 2015 roku te postulaty, które stały u postaw decyzji o wejściu do budynku i pomieszczeń Państwowej Komisji Wyborczej.

Zapraszamy na godz. 17.00 w sobotę 28.XI.2015 do siedziby Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich na ul. Foksal w Warszawie.

Zaproszeni uczestnicy tych wydarzeń m.in. Grzegorz Braun – reżyser, Ewa Stankiewicz – Solidarni 2010, Witold Zieliński – Niepoprawne Radio, Rafał Mossakowski – Centrum Edukacyjne Powiśle, Zenon Nowak – Stowarzyszenie Obrony Praw  Ojca, Paweł Hermanowski – Radio Wnet, Grzegorz Senatorski – Krucjata  Różańcowa, Marcin Dybowski – Krucjata Różańcowa.

Będzie możliwość podsumowania jak i dyskusji z „bohaterami tamtych dni” na temat tego, na ile udało się wypełnić w 2015 roku te postulaty, które stały u postaw decyzji o wejściu do budynku i pomieszczeń Państwowej Komisji Wyborczej.