Stowarzyszenie Roty Marszu Niepodległości organizuje zbiórkę na respiratory dla zakażonych koronawirusem #DajmyOddech

W Europie i w Polsce szerzy się pandemia koronawirusa SARS-CoV-2. Z dnia na dzień w Polsce pojawia się coraz więcej przypadków zachorowań i zgonów. Nasza służba zdrowia robi, co może w tej kryzysowej sytuacji, lecz już teraz wiemy, że prawdopodobnie będzie brakować specjalistycznego sprzętu potrzebnego do leczenia zakażonych. To przede wszystkim respiratory, które mogą uratować życie zakażonym. Respiratorów nie da się podzielić między pacjentów, więc już niedługo pracownicy naszej służby zdrowia staną przed dramatyczną decyzją, kogo da się ratować, a kogo już nie.

Jako odpowiedzialny i solidarny naród musimy być gotowi do poświęceń i dlatego postanowiliśmy uruchomić zbiórkę, której fundusz zostanie przeznaczony na zakup respiratorów. W przypadku braku możliwości zakupu wskazanego sprzętu specjalistycznego środki zebrane w zrzutce przeznaczymy na inny cel związany z walką z wirusem. Nie przechodź obojętnie, to może pomóc Twoim bliskim!

Promuj naszą zrzutkę za pośrednictwem mediów społecznościowych, używając tagu #DajmyOddech

Dostęp do zrzutki: https://zrzutka.pl/dajmyoddech

Komentarz:

Polska przechodzi ciężkie czasy, zachowania opozycji totalnej budzą wstręt i odrazę u większości społeczeństwa. Dlatego na tle całej opozycji Roty Marszu Niepodległości świecą przykładem godnym naśladowania; bez względu na spór z rządem, bez względu na inne poglądy wykazują się polską, patriotyczną postawą. A, że głównie jest to młodzież – można powiedzieć: „jest MOC!”