Edukacja

Leszek Żebrowski - nadzieje i zagrożenia dla Polski

Dnia 30 stycznia 2019 roku w sali “Civitas Christiana” odbyło się spotkanie RKW Koszalin ze znanym historykiem Leszkiem Żebrowskim.Temat spotkania : o nadziejach i zagrożeniach dla Polski.

100 wierszy na 100-lecie Niepodległości

Zapraszamy do udziału w konkursie

100 wierszy na 100-lecie Niepodległości

Uczcijmy 100 lat naszej Niepodległości !!!

Tylko bohaterowie wracają do szkół

Na zeszytach pokazano naszych bohaterów; naukowców, przemysłowców, wojskowych. Każdy zeszyt to postać, daty życia, krótkie historie i nieznane fakty - nowocześnie i przejrzyście, prostym językiem. Krótka, Prosta Lekcja.

Za tydzień rozpoczyna się rok szkolny. Niech na ławkach polskiej młodzieży, pojawią się postacie sławnych Polaków.

Przygotowaliśmy zestawy zeszytów i notatników, dedykowanych dla szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum oraz dla studentów!

Zeszyty szkolne można zamówić na stronie akcji: prostalekcja.pl

Bohaterowie wracają do szkół

Wśród zalewu pstrokatych zeszytów ze zwierzątkami i gwiazd prosto z Hollywood pojawiło się nowe zjawisko – zeszyty z wizerunkami postaci znaczących i wybitnych w polskiej historii. Rodzice i uczniowie nareszcie mają wybór. Zamiast idoli mogą wybrać bohaterów.

DYKTATURA GENDER – KS. PROFESOR DARIUSZ OKO W LONDYNIE

Sobota 23 Stycznia 2016, sala Malinowa przepełniona po brzegi, ksiądz profesor Dariusz Oko zaczyna od wspólnej modlitwy. Mowi odważnie, tak jak jest, w pełnej świadomości gróźb przeciw sobie, o zagrożeniu dzieci, młodych i rodzin przez propagandę gender. Jego wykład to synteza teorii, metod i faktów o gender, przekazana spokojnie, czasami żartobliwie, dla pokrzepienia serc i wiary.

Gender Historia i Polityka

Państwo polskie nie wypełnia dziś swoich powinności na wielu płaszczyznach, tzn. nie reprezentuje interesu obywatela, mieszkańca naszego kraju. Tak jest w bardzo wielu dziedzinach na wielu płaszczyznach. Wszyscy to obserwujemy i nie jest to zresztą żadna odkrywcza myśl dla kogoś zatroskanego o los naszego narodu. Dzieje się tak ponieważ ludzie trzymający władzę w Polsce są jej jawnymi wrogami ( Platforma Obywatelska i siły za nią stojące). Jednym z wielu kanałów niszczenia polskości jest zła edukacja a często deprawacja zarówno dzieci jak i dorosłych. Wiele słyszymy ostatnio o tzw.