Powstał Oddział Stowarzyszenia RKW w Dzierżoniowie

10 marca odbyło się zebranie założycielskie Oddziału Stowarzyszenia RKW – Ruch Kontroli Wyborów – Ruch Kontroli Władzy. W zebraniu wzięła udział większość członków Stowarzyszenia w Dzierżoniowie. W tajnym głosowaniu przewodniczącym Oddziału wybrany został Ernest Nosko, do Zarządu wybrano Paweł Ostrek, który objął stanowisko wiceprzewodniczącego i Paweł Dzierkowski, który został skarbnikiem.

Kategorie Bez kategorii

Powstał Oddział Stowarzyszenia RKW w Dzierżoniowie