Zastraszanie Doroty Stańczyk i jej rodziny! Władze już boją się Ruchu Kontroli Wyborów!

Jak ważne jest skontrolowanie nadchodzących wyborów i jak „niebezpiecznie” jest to dla klasy politycznej rządzącej Polską, świadczy poniższa informacja. Opisane w informacji działania były charakterystyczne dla bandyckich metod m.in. z czasów prześladowania Żołnierzy Niezłomnych, z czasów gdy komunistyczna władza wiedziała, że nie ma legalnych podstaw do rządzenia naszym Krajem.
Przypomnijmy, że Pani Dorota Stańczyk wzięła udział w powołaniu Ruchu Kontroli Wyborów w Częstochowie i zgłosiła chęć do prowadzenia szkoleń dla osób, które chcą zostać członkami komisji wyborczych.

lub bezpośrednio domagając sie interwencji dzwoniąc do III Komisariatu Policji w Bytomiu na numer:
322835710
można na powyższe maile wysłać poniższy tekst, jako powiadomienie o sprawie, o której donoszą media

Po wyborach ujawniła zniknięcie 130 tys. głosów. Teraz „nieznani sprawcy” zastraszają jej rodzinę!

Dorota Stańczyk, członkini Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Katowicach, która odważnie ujawniła zniknięcie 130 tys. ważnych głosów na drugim protokole tej Komisji w ostatnich wyborach samorządowych, wczoraj upoważniła mnie do publicznego przedstawienia następujących faktów.

23 lutego w środku dnia, do skromnej firmy jej ojca w Bytomiu podeszło dwóch mężczyzn. Jeden z nich pozostał na zewnątrz, a drugi wszedł do lokalu i tak powiedział do pracującego ojca:

Ona ma za dużego ryja. Jeśli zamknie ryja, to możemy pomóc.

Następnie opuścił lokal. Ojciec p. Doroty ustalił, iż dwaj mężczyźni wsiedli do zaparkowanego „za winklem” ciemnego osobowego auta i odjechali. 5 dni później, czyli wczoraj 28 lutego, ojciec p. Doroty rano stwierdził, że kłódki przy bramie wjazdowej i przy drzwiach posesji, na której znajduje się jego zakład, są powyginane jak jakimś łomem tak, iż nie można było ich otworzyć.
Prawdopodobnie nocni sprawcy tego ataku są oczywiście nieznani. Rodzice Doroty Stańczyk są zaszokowani tą sytuacją, ale wiedzą, że to bandyckie nękanie dzieje się z powodu obywatelskiej postawy ich córki. Dorota Stańczyk powiedziała mi, że nie da się zastraszyć. Nigdy i przed niczym się nie ugnie, cokolwiek miałoby się jeszcze wydarzyć.
Ja ze swojej strony tej młodej i dzielnej Polce powiedziałem, że dobrze zrobiła, aby o fakcie podjęcia przez „nieznanych sprawców” fizycznych działań przestępczych wobec jej niewinnej rodziny, poinformować natychmiast opinię publiczną.
To co się dzieje, najlepiej świadczy zaś o tym, że coś jest na rzeczy i zostało ujawnione zorganizowane fałszowanie w Polsce wyników wyborów. Decydenci tego procederu czują się ponadto tak bezkarni, iż podjęli nawet fizyczne straszenie. Tylko natychmiastowe i publiczne zapoznanie z nim jak najszerszego kręgu opinii publicznej, może przyczynić się do powstrzymania przestępczej działalności.
Ma to szczególne znaczenie w obliczu kolejnych mających mieć miejsce w tym roku w Polsce wyborów prezydenckich i parlamentarnych. Nie daliśmy się zastraszyć w stanie wojennym, nie damy się zastraszyć również dziś ludziom złym i oszustom, kimkolwiek by oni nie byli. Prędzej czy później również was znajdziemy.
Piszę to wszystko w dniu Narodowego Święta Żołnierzy Niezłomnych.

Andrzej Rozpłochowski

CZYTAJ WIĘCEJ: Skandal! Sąd odrzuca protest wyborczy w Katowicach. Zagubione 130 tys. głosów bez znaczenia