Co zrobic gdy ktoś nie ma koordynatora RKW w swoim rejonie lub gdy koordynator nie otrzymał upoważnienia z żadnego z Komitetów Wyborczych?

to pozostaje tylko jedno szybkie rozwiązanie by jeszcze zdążyć przed ustawowym terminem 17.04 – terminem ostatecznego zgłaszania kandydatów na członków komisji wyborczych.

Prosimy kontaktować się bezpośrednio (koordynatorzy bez upoważnień lub „single” nie mający w pobliżu koordynatora), z jednym z lokalnych przedstawicieli Komitetów Wyborczych według listy poniżej (też dostępnej od dłuższego czasu na naszej www.
Może któryś z nich skieruje Państwa jeszcze do jakiejś wolnej Obwodowej Komisji Wyborczej

Osoby upoważnione w terenie przez Komitet Wyborczy Grzegorza Brauna – KLIKNIJ!
Osoby upoważnione w terenie przez Komitet Wyborczy Jacka Wilka – KLIKNIJ!
Osoby upoważnione w terenie przez Komitet Wyborczy Mariana Kowalskiego – KLIKNIJ!
Osoby upoważnione w terenie przez Komitet Wyborczy Pawła Kukiza – KLIKNIJ!

Po uzyskaniu skierowania do pracy w Obwodowej Komisji Wyborczej prosimy o kontakt z RKW