Pierwszy raz jawna rozprawa o fałszerstwo wyborcze – świadkowie z RKW!

We wtorek, dnia 11 czerwca br. o godz. 10:00, w sali 131 (korytarz H, piętro 1) Sądu Okręgowego w W-wie w Al.Solidarności  127, odbędzie się rozprawa (sygn.akt XXIV Ns 106/18), dotycząca zarzutów. które zostały postawione przez wolontariuszy Stowarzyszenia Ruch Kontroli Wyborów-Ruch Kontroli Władzy w proteście dot. wyborów samorządowych 2018 r. – zarówno Komisarzowi Wyborczemu Warszawa l, Rafałowi Wagnerowi, i Przewodniczącej Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania, Ewie Maszońskiej – Pazdro. Po raz pierwszy Sąd dopuścił wolontariuszy Stow. RKW, p. Alinę Dobrowolską-Segit i p.Wandę Kossowską do udziału w sprawie. Wszystkie poprzednie toczyły się w trybie „tajnym”.

Zapraszam wolontariuszy i sympatyków RKW do udziału w rozprawie. Dziennikarze będą mile widziani.

Andrzej Zdun

RKW Mazowsze