21.02 – Częstochowa – MOBILIZACJA – Ogólnopolska Konferencja przeciwko fałszowaniu wyborów!

CZĘSTOCHOWA

mały plakat, który możemy rozsyłać do znajomych i umieszczać na www

21.02.2015 r.  aby Polacy z troską i patriotyzmem, kierując się zasadami katolickiej nauki społecznej, wzięli odpowiedzialność za prawidłowy przebieg wyborów w 2015 roku!

godz. 10.00 – Msza Święta i Różaniec Święty za Ojczyznę na Jasnej Górze zapraszają uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. Mszę Świętą odprawi JE Ks. Bp Antoni Pacyfik Dydycz (który także weźmie udział w niżej wymienionej Konferencji).

godz. 12.00 – Powstań Polsko – Ogólnopolska Konferencja Środowisk, Stowarzyszeń i Obywateli Rzeczypospolitej zatroskanych o prawidłowy przebieg wyborów 2015.

Stowarzyszenia, Środowiska i Obywatele zapraszają wszystkich zainteresowanych z całej POLSKI na Konferencję do Akademii Polonijnej w Częstochowie na ul. Pułaskiego 4-6 (niedaleko klasztoru)

Każdy z nas może przybyć na Konferencję by dowiedzieć się w jaki konkretny sposób może i powinien podjąć odpowiedzialność za losy Ojczyzny teraz w 2015 roku!

DALSZE SZCZEGÓŁY WKRÓTCE NA NASZEJ STRONIE WWW!

Komunikat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę!