Zaproszenie – Legionowo – Stowarzyszenie RKW

Zapraszam na:

1. Kolejne Spotkanie z historykiem – Tomasz Sommer, „Operacja antypolska: NKWD kiedyś i dziś”

– czwartek, 20.10 br. godz. 18.30 w sali widowiskowej Ratusza Legionowo, ul. Piłsudskiego 41. Organizator: Stowarzyszenie Wolność i Tradycja.

2. Posiedzenie Sądu Rejonowego w Legionowie II Wydział Karny w sprawie zażalenia na postanowienie umorzenia sprawy o przestępstwa wyborcze wydane przez Prokuraturę Rejonową –      piątek, 28.10 br. godz. 9.00 w sali 201 SR w Legionowie, ul. Sobieskiego 47 (szczegóły pod tel. 692 443 703).

Przypominam o trwającym proteście w miasteczku namiotowym przed Sądem Najwyższym na Pl. Krasińskich w Warszawie. Proszę o dostarczanie pomocy protestującym (koordynacja pod tel.692 443 703).

Andrzej Zdun

Ruch Kontroli Wyborów Ruch Kontroli Władzy