Demonstracja w Chicago przeciwko Komitetowi Obrony Donosicieli

29 lutego odbyła się demonstracja Polaków z Chicago przeciwko Komitetowi Obrony Donosicieli, który zorganizował pikietę wspierającą konfidenta i zdrajcę TW Bolka, przyszło prawie tysiąc polskich patriotów z flagami i transparentami. Koderastów zjawiło się raptem około 50 -ciu. Protest został zorganizowany przez Klub Gazety Polskiej Chicago 2. Dzięki pomocy pani Anny Wójtowicz oraz radia Otwarty MIkrofon Pani Łucji Śliwy i innych prawicowych mediów do protestu dołączyło wielu Polaków oraz  inne polonijne organizacje i kluby. Koderastów prawie nie było widać a tym bardziej słychać. Jak za komuny koderaści, grożąc aresztowaniem protestujących, wezwali na pomoc policję, także  konną. Tymczasem chicagowska policja stanęła na wysokości zadania i z sympatią dla protestujących pilnowała porządku  Nawet konie odwróciły się zadami do KOD-u… Jedno za co grupce koderastów należy podziękować to to, że w kontrmanifestacji skupili większość prawicowych ugrupowań w Chicago.

Polonia chicagowska rozbijana bardzo skutecznie przez ostatnie lata rządów PO-PSL ,a zwłaszcza przez władze konsularne i im podległych „donosicieli „od dawna  tak licznie nie była razem. Dlatego  tak bardzo czekamy na wymianę wszystkich pracowników  Konsulatów i Ambasad .Nie chcemy być już rozbijani, chcemy bronić naszego , polskiego rządu, naszego Prezydenta i naszej Ojczyzny razem.